Voor een glasheldere en supersnelle verbinding leggen wij voor u de juiste glasvezelverbindingen aan. Van conventionele glasvezelverbindingen tot complexe multiduct geblazen systemen heeft u bij ons een gezond hart in uw netwerk. Door specialistisch personeel met ruim 20 jaar ervaring in de WAN en LAN, worden de verbindingen voor jaren storingsvrij opgeleverd.

 

Onze blaas-, las- en meetapparatuur worden periodiek onderhouden en gekalibreerd voor een optimaal resultaat. Ons personeel wordt intern en extern geschoold om up-to-date te blijven van de laatste ontwikkelingen, normen en regels.

 

Wij installeren voor u: 

  • Microduct systemen indoor en outdoor (LSZH en HDPE)
  • Mini- en micro kabel d.m.v. het blazen van de kabel door microducts
  • Multimode kabel (OM1, OM2, OM3, OM4)
  • Singlemode kabel ( G652 D, G657A en B, G655, truewave, NZDS)
  • MPO/MTP bekabeling
  • LC/ST/SC Multimode en Singlemode pigtails d.m.v. Fusielassen
  • LC/ST/SC Multimode en Singlemode Connectoren d.m.v. Polijsten
  • 19” patchpanelen, wandboxen, buitenbehuizingen, grondmoffen